X

Hyderabad to Kurnool

Service No Trip Route Trip Timings Bus Type Via Depot
51539 MGBS-NDL 00:15 → 04:45 EXPRESS KRNL NANDYAL
51626 MGBS-KRNL 00:30 → 04:30 SUPER LUXURY JCL KURNOOL1
51607 MGBS-KRNL 01:00 → 04:45 SUPER LUXURY JCL KURNOOL1
51137 MGBS-KRNL 01:30 → 05:30 SUPER LUXURY JCL KURNOOL1
6393 MGBS-KRNL 03:30 → 07:30 ULTRA DELUXE JCL KURNOOL1
51453 MGBS-NDK 04:30 → 09:15 ULTRA DELUXE KRNL NANDIKOTKUR
51356 MGBS-BNPL 04:30 → 08:30 SUPER LUXURY KRNL BANAGANAPALLY
6469 MGBS-ADN 06:00 → 11:00 SUPER LUXURY KRNL YMG ADONI
51276 MGBS – ALG 06:30 → 10:30 ULTRA DELUXE KURNUL ALLAGADDA
51130 MGBS – KRNL 06:30 → 10:00 INDRA KURNUL KURNOOL1
6531 MGBS – YMGR 07:00 → 11:15 ULTRA DELUXE KURNOOL YEMMIGANUR
51270 MGBS – ALG 07:00 → 11:00 SUPER LUXURY KURNUL ALLAGADDA
6565 KPHB-BNPL 07:00 → 11:00 SUPER LUXURY MGBS KRNL BANAGANAPALLY
52930 MGBS-URK 07:00 → 11:30 ULTRA DELUXE KURNOOL URAVAKONDA
6879 BHEL-ATP 07:15 → 11:45 SUPER LUXURY KRNL Gooty
51535 MGBS-NDL 08:30 → 12:30 ULTRA DELUXE KRNL NANDYAL
6173 MGBS – PDTR 08:30 → 13:00 ULTRA DELUXE KURNOOL JAMMALAMADUGU
6471 MGBS-ADN 08:45 → 12:45 SUPER LUXURY KRNL YMG ADONI
6428 MGBS-NDL 09:00 → 13:15 SUPER LUXURY KRNL NANDYAL
51057 MGBS – DONE 09:15 → 13:15 SUPER LUXURY KRNL DHONE
6423 MGBS – NDL 09:30 → 13:45 SUPER LUXURY KURNOOL NANDYAL
6479 MGBS- ADN 09:45 → 14:45 SUPER LUXURY KRNL,YMG ADONI
51257 MGBS – ALG 10:00 → 14:00 ULTRA DELUXE KURNUL ALLAGADDA
51611 MGBS-KRNL 10:00 → 14:00 ULTRA DELUXE JCL KURNOOL1
6414 KPHB – NDL 10:00 → 14:15 SUPER LUXURY KRNL NANDYAL
51027 MGBS-PTKD 10:30 → 15:00 SUPER LUXURY KRNL PATTIKONDA
6436 MGBS-NDL 10:30 → 14:45 SUPER LUXURY KRNL NANDYAL
51601 MGBS – KRNL 11:00 → 14:30 INDRA KURNUL KURNOOL1
6606 MGBS – NDL 11:00 → 15:30 SUPER LUXURY KURNOOL NANDYAL
51103 MGBS-KRNL 11:15 → 15:15 SUPER LUXURY JCL KURNOOL1
51615 MGBS-KRNL 11:30 → 15:30 ULTRA DELUXE JCL KURNOOL1
6463 KPHB – NDL 11:30 → 15:45 SUPER LUXURY KRNL NANDYAL
51203 MGBS – YMGR 11:30 → 15:30 SUPER LUXURY KURNOOL YEMMIGANUR
51063 MGBS-DHN 12:00 → 16:45 EXPRESS KRNL DHONE
51511 MGBS-NDL 12:00 → 16:15 SUPER LUXURY KRNL NANDYAL
6260 MGBS – KRNL 12:00 → 15:30 INDRA JEDCHERLA KURNOOL1
51065 MGBS-DHN 12:30 → 17:15 EXPRESS KRNL DHONE
51538 MGBS-NDL 12:45 → 16:45 ULTRA DELUXE KRNL NANDYAL
51351 MGBS – BNPL 12:45 → 18:10 SUPER LUXURY BANAGANAPALLY
51105 MGBS-KRNL 13:00 → 17:00 SUPER LUXURY JCL KURNOOL1
51503 MGBS-NDL 13:30 → 18:00 EXPRESS KRNL NANDYAL
51619 MGBS-KRNL 13:30 → 17:30 SUPER LUXURY JCL KURNOOL1
51617 MGBS-KRNL 13:45 → 17:45 ULTRA DELUXE JCL KURNOOL1
51505 MGBS-NDL 14:00 → 18:30 EXPRESS KRNL NANDYAL
6622 MGBS-NDK 14:30 → 19:15 ULTRA DELUXE KRNL NANDIKOTKUR
51353 MGBS-BNPL 14:45 → 18:45 SUPER LUXURY KRNL BANAGANAPALLY
51051 MGBS – DONE 15:30 → 20:15 ULTRA DELUXE KRNL DHONE
51451 MGBS-NDK 15:30 → 20:15 ULTRA DELUXE KRNL NANDIKOTKUR
5734 MGBS – KPM 15:30 → 19:30 SUPER LUXURY KURNOOL KUPPAM
5656 MGBS – CTR 15:30 → 20:00 SUPER LUXURY KURNOOL CHITTOOR1
5664 MGBS – CTR 16:15 → 20:45 SUPER LUXURY KURNOOL CHITTOOR1
5732 MGBS – KPM 16:30 → 20:30 SUPER LUXURY KURNOOL KUPPAM
9295 MGBS-JMD-PDTR 17:00 → 21:30 ULTRA DELUXE KRNL JAMMALAMADUGU
5376 MGBS-KPM 17:15 → 21:00 SUPER LUXURY KDP,PUNGANUR KUPPAM
5652 MGBS – CTR 17:45 → 22:15 SUPER LUXURY KRNL CHITTOOR1
5728 MGBS-CTR 18:15 → 22:30 SUPER LUXURY KDP,RAYACHOTI CHITTOOR2
5654 MGBS – CTR 18:45 → 23:15 SUPER LUXURY KRNL CHITTOOR1
6197 MLGR – BDVL 19:00 → 23:45 ULTRA DELUXE KURNOOL BADVEL
5443 BHEL(BRMD)-TPT 19:30 → 23:15 GARUDA PLUS KURNOOL MANGALAM
9224 MGBS-GDLR 19:30 → 00:30 EXPRESS KRNL/NDL GIDDALUR
6138 CDNR -(VMPLY) PLVD 19:40 → 00:50 SUPER LUXURY KURNOOL PULIVENDULA
6175 MGBS-JMD-PDTR 20:00 → 00:30 ULTRA DELUXE KRNL JAMMALAMADUGU
47144 BHEL(BRMD) – TPT 20:30 → 23:45 AMARAVATHI KRNL,KDP MANGALAM
6195 MBXR – BDVL 20:45 → 00:55 SUPER LUXURY KURNOOL BADVEL
6102 MBXR -GCBW- PDTR 20:45 → 03:00 SUPER LUXURY KURNOOL PRODDUTUR
51537 MGBS – NDL 21:00 → 01:45 ULTRA DELUXE KURNOOL NANDYAL
6477 MGBS -NMPLY-ADN 21:00 → 01:00 SUPER LUXURY KURNOOL ADONI
9269 KCG-NMDC- KDP 21:15 → 02:00 SUPER LUXURY NANDYAL, ALLAGADDA, MYDUKUR KADAPA
6032 BHEL(BRMD)-KDP 21:32 → 03:45 SUPER LUXURY KURNOOL KADAPA
51200 MGBS-MNTL 21:45 → 02:00 ULTRA DELUXE KURNOOL YEMMIGANUR
51507 MGBS-NDL 22:00 → 02:30 EXPRESS KRNL NANDYAL
47003 BHEL(BRMD)-TPT 22:00 → 00:45 GARUDA PLUS KRNL,KDP MANGALAM
51218 MGBS – YMGR 22:00 → 03:00 EXPRESS KURNOOL YEMMIGANUR
6034 MLGR-NRMT – KDP 22:00 → 02:00 SUPER LUXURY KRNL,ALG KADAPA
6475 MGBS – ADN 22:00 → 02:30 SUPER LUXURY KURNOOL ADONI
5958 BHEL-GDLRK 22:15 → 03:00 SUPER LUXURY KRNL GIDDALUR
51149 MGBS-KRNL 22:30 → 02:30 ULTRA DELUXE JCL KURNOOL1
51273 MGBS- ALG 22:45 → 02:45 ULTRA DELUXE KURNUL ALLAGADDA
6604 MGBS-VLGD 22:45 → 03:45 SUPER LUXURY KURNOOL ATMAKUR (K)
6538 MGBS – MNTL 22:45 → 03:00 SUPER LUXURY KODUMUR,YMG YEMMIGANUR
6439 MGBS-NDL 23:00 → 03:00 ULTRA DELUXE KRNL NANDYAL
6481 MGBS-ADN 23:00 → 03:00 SUPER LUXURY KRNL YMG ADONI
6568 MGBS-OWK 23:00 → 03:00 SUPER LUXURY JCL KRNL BANAGANAPALLY
51603 MGBS – KRNL 23:00 → 02:30 INDRA KURNUL KURNOOL1
6621 MGBS – NDK 23:00 → 03:45 ULTRA DELUXE KRNL NANDIKOTKUR
51306 MGBS-ATK(K) 23:15 → 04:15 SUPER LUXURY KURNOOL ATMAKUR (K)
6644 MYPR – ATP 23:15 → 04:00 SUPER LUXURY KURNOOL ANANTHAPUR
51059 MGBS – DONE 23:50 → 04:30 ULTRA DELUXE KRNL DHONE
51110 MGBS-KRNL 23:55 → 03:55 SUPER LUXURY JCL KURNOOL1
6421 MGBS – NDL 23:55 → 04:45 SUPER LUXURY KURNOOL NANDYAL
Sri: A Travel Geek.