X

AHMEDABAD TO JUNAGADH

Departure Arrival Bus Type Via
00:30:00 09:15:00 GURJARNAGRI RJRJD,LMD,RJT,GDL,JND,VNTL,KSD
05:15:00 12:00:00 EXPRESS ABD,LMD,RJT,JTP,
05:45:00 13:50:00 EXPRESS ABD,LMD,RJT,GDL,JTP,JND
06:05:00 15:45:00 EXPRESS ABD,LMD,RJT,GDL,JTP,JND,KSD,
06:15:00 16:40:00 GURJARNAGRI LMD,RJT,JND,KSD
07:15:00 17:15:00 GURJARNAGRI ABD,RJT,GDL,JND,KSD,BHNDR,GDU
08:20:00 15:25:00 GURJARNAGRI RJT,GDLBY,VRPR,JTP
09:45:00 18:15:00 GURJARNAGRI ABD RJT VIRPUR JETPUR
10:30:00 18:05:00 EXPRESS TALOD DAHEGAM ABD RJT
11:00:00 19:45:00 EXPRESS PLN,UNJ,ABD,LMD,RJT,JND,KSD
11:45:00 19:45:00 EXPRESS HIMATNAGAR,AHMEDABAD,RAJKOT
12:30:00 20:10:00 GURJARNAGRI LMD,RJT,JTP,JND,VNTL
12:55:00 20:45:00 GURJARNAGRI IDR HMT ABD RJT GONDAL JETPUR
15:15:00 00:10:00 EXPRESS HMT,SBG,LMD,RJT,JND,KSD
18:40:00 07:30:00 GURJARNAGRI HMT ABD BVL RJK JND KSD SMNH
19:00:00 05:00:00 SLEEPER LMD,CHT,RJT,JND,VRL
19:00:00 05:00:00 SLEEPER LMD,CHT,RJT,JND,VRL
19:00:00 04:35:00 GURJARNAGRI ABD,RJT,GDL,JND,KSD,BHNDR,GDU
19:50:00 04:45:00 EXPRESS BPNGR,ABD,LMD,RJT,JND
20:00:00 05:00:00 EXPRESS HMT,ABD,RJT,JND
21:15:00 04:40:00 EXPRESS RJT,VRPR,JTP,JND,VNTL,MNVDR
22:00:00 06:05:00 GURJARNAGRI LMD,RJT,JND,KSD
22:20:00 05:00:00 EXPRESS ABD,LMD,RJT,JTP,
23:00:00 05:15:00 SLEEPER HMT,PTJ,ABD,RJT,JTP,
23:00:00 05:15:00 SLEEPER HMT,PRATIJ,ABD,RJT,JTP
23:50:00 07:45:00 EXPRESS PLN,MSN,ABD,RJT
Sri: A Travel Geek.