X

BENGALURU TO CHALLAKERE

Trip Code Timings Bus Type
1415BNGBLR 14:15 → 18:25 KARNATAKA SARIGE
1600BNGGLB 16:00 → 20:50 KARNATAKA SARIGE
1645BNGGLB 16:45 → 21:35 KARNATAKA SARIGE
1801BNGGLB 18:01 → 22:51 KARNATAKA SARIGE
1815BNGHTI 18:15 → 22:15 KARNATAKA SARIGE
1845BNGGLB 18:45 → 23:35 KARNATAKA SARIGE
1846BNGRYD 18:46 → 23:45 KARNATAKA SARIGE
2045BNGSHP 20:45 → 01:35 KARNATAKA SARIGE
2245BNGKMP 22:30 → 03:15 KARNATAKA SARIGE
2301BNGRYD 23:01 → 04:01 KARNATAKA SARIGE
2305BNGSND 23:05 → 03:15 KARNATAKA SARIGE
2330BNGSRG 23:30 → 04:35 KARNATAKA SARIGE
2206BNGBLR 22:06 → 03:00 NON AC SLEEPER
2200BNGRYD 22:00 → 02:45 RAJAHAMSA EXECUTIVE
2237BNGBLR 22:37 → 02:50 SUHAS
Sri: A Travel Geek.