X

MUMBAI TO SATARA

Dep. Time Route Name Bus service type
00:05 KURLA NEHRU NAGAR to MEDHA ORDINARY EXPRESS
00:15 PAREL to NAVIN PUNADI ORDINARY EXPRESS
00:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
04:15 PAREL to KARAD ORDINARY EXPRESS
05:00 ARNALA to KOLHAPUR via BORIVALI SUKURWADI ORDINARY EXPRESS
05:00 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
05:30 MUMBAI CENTRAL to HUBLI DAY ORDINARY
05:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
06:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
06:15 KURLA NEHRU NAGAR to SATARA SEMI LUXURY
06:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
06:45 MUMBAI CENTRAL to JAMKHANDI via SANGLI DAY ORDINARY
06:45 MUMBAI CENTRAL to VADUJ ORDINARY EXPRESS
07:00 PAREL to MHASWAD via SATARA DAY ORDINARY
07:00 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
07:30 MUMBAI CENTRAL to BELGAUM DAY ORDINARY
07:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
07:30 PAREL to VADUJ ORDINARY EXPRESS
08:00 KURLA NEHRU NAGAR to SATARA ORDINARY EXPRESS
08:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
08:00 PAREL to KANDVAN via KATRAJ BYPASS ORDINARY EXPRESS
08:15 MUMBAI CENTRAL to MAYANI via VADUJ DAY ORDINARY
08:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
08:30 PAREL to KOREGAON via KAVATHE ORDINARY EXPRESS
08:45 KURLA NEHRU NAGAR to KARAD DAY ORDINARY
08:45 MUMBAI CENTRAL to BIJAPUR via KARAD DAY ORDINARY
09:00 MUMBAI CENTRAL to KARAD DAY ORDINARY
09:00 PAREL to PATAN DAY ORDINARY
09:00 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
09:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
09:31 MUMBAI CENTRAL to BANGALORE SEMI LUXURY
09:45 BORIVALI SUKURWADI to KELAVALI via SATARA DAY ORDINARY
10:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
10:00 PAREL to KARAD ORDINARY EXPRESS
10:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
10:45 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
11:00 KURLA NEHRU NAGAR to SATARA SEMI LUXURY
11:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
11:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
12:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
12:30 KURLA NEHRU NAGAR to KARAD DAY ORDINARY
12:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
13:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
13:15 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
13:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
14:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
14:15 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
14:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
15:15 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
15:30 ARNALA to KOLHAPUR via BORIVALI SUKURWADI NIGHT EXPRESS
15:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
16:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
20:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
20:45 MUMBAI CENTRAL to KOLHAPUR SEMI LUXURY
21:00 MUMBAI CENTRAL to BELGAUM SEMI LUXURY
21:30 PAREL to MHASWAD via SATARA NIGHT EXPRESS
21:45 MUMBAI CENTRAL to SATARA SEMI LUXURY
22:00 BORIVALI SUKURWADI to PATEGHAR via SATARA NIGHT EXPRESS
22:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
22:15 MUMBAI CENTRAL to SATARA SEMI LUXURY
22:15 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
22:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
22:30 PAREL to GARALEWADI via KALEDHON NIGHT EXPRESS
22:45 MUMBAI CENTRAL to KARAD NIGHT EXPRESS
22:45 PAREL to PUSESAVALI via KATRAJ TUNNEL SEMI LUXURY
23:00 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
23:15 KURLA NEHRU NAGAR to KARAD NIGHT EXPRESS
23:30 MUMBAI CENTRAL to SATARA via KATRAJ NEW TUNNEL START SEMI LUXURY
23:45 KURLA NEHRU NAGAR to SATARA NIGHT EXPRESS
23:45 PAREL to SATARA SEMI LUXURY
Sri: A Travel Geek.