X

VISAKHAPATNAM VIZAG TO GUNTUR

Service No Trip Route Trip Timings Duration Bus Type Depot
4277 VSP – GNT 08:30 → 17:20 8 hrs SUPER LUXURY GUNTUR2
4281 VSP – GNT 09:30 → 18:20 8 hrs SUPER LUXURY GUNTUR2
3419 VSP – PDTR 13:30 → 23:00 9 hrs SUPER LUXURY MADHURA WADA
6374 VSP – KRNL 14:45 → 00:30 9 hrs SUPER LUXURY Via: GNT NRT DRNL
3481 VSP – TPT 15:00 → 23:55 8 hrs SUPER LUXURY MADHURA WADA
3456 VSP – KDP 15:30 → 01:45 10 hrs SUPER LUXURY MADHURA WADA
3458 MDWD-VSP – KURNOOL 16:30 → 02:30 10 hrs SUPER LUXURY MADHURA WADA
3383 MDWD – VSP – SSLM 17:15 → 02:30 9 hrs SUPER LUXURY MADHURA WADA
3461 MDWD-VSP – SSLM 18:15 → 03:15 9 hrs SUPER LUXURY MADHURA WADA
5022 VSP – NLR 18:30 → 04:00 9 hrs SUPER LUXURY NELLORE1
9201 VSP – PMRU 19:30 → 03:30 8 hrs SUPER LUXURY KANIGIRI
5048 VSP – NLR 20:00 → 05:00 9 hrs SUPER LUXURY NELLORE1
5865 VSP-KNKR 20:15 → 05:00 8 hrs SUPER LUXURY KANDUKUR
4275 VSP – GNT 20:30 → 05:20 8 hrs SUPER LUXURY GUNTUR2
4273 VSP – GNT 21:15 → 06:05 8 hrs SUPER LUXURY GUNTUR2
2924 SKLM – VJA- ONGOLE 21:30 → 06:00 8 hrs SUPER LUXURY Via: VSP,RJY,ELR
2969 SKLM – VJA- GUNTUR 23:55 → 08:45 8 hrs SUPER LUXURY Via: vsp,rjy,elr