X

Thane to Nasik

Dep. Time Route Name Bus service type
05:15 PAREL to SHIRDI SEMI LUXURY
06:00 MUMBAI CENTRAL to TRIMBAKESHWAR SEMI LUXURY
06:00 THANE CBS to SHIRDI via BHIVANDI BYPASS ORDINARY EXPRESS
06:30 THANE CBS to SHEGAON via DHULE ORDINARY EXPRESS
06:31 ANDHERI CHAR BUNGALOW to SHIRDI SEMI LUXURY
07:00 ARNALA to AURANGABAD via THANE CBS DAY ORDINARY
07:00 PAREL to NASIK CBS SEMI LUXURY
07:15 BORIVALI NANCY COLONY to NAVAPUR ORDINARY EXPRESS
07:30 MUMBAI CENTRAL to NANDURBAR ORDINARY EXPRESS
08:00 MUMBAI CENTRAL to MUKTAI NAGAR via JALGAON DAY ORDINARY
08:00 PAREL to SHIRDI SEMI LUXURY
10:16 MUMBAI CENTRAL to TRIMBAKESHWAR SEMI LUXURY
11:31 PAREL to SHIRDI SEMI LUXURY
16:30 BORIVALI SUKURWADI to AURANGABAD SEMI LUXURY
18:30 MUMBAI CENTRAL to PARBHANI via JALNA SEMI LUXURY
18:30 PAREL to JALGAON NIGHT EXPRESS
19:00 MUMBAI CENTRAL to AKKALKUWA via NANDURBAR NIGHT EXPRESS
20:00 MUMBAI CENTRAL to SHAHADA via DHULE NIGHT EXPRESS
20:30 MUMBAI CENTRAL to NANDURBAR NIGHT EXPRESS
23:16 MUMBAI CENTRAL to TRIMBAKESHWAR SEMI LUXURY